rp_sport23.jpg

Zmiany na lepsze

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

rp_sport23.jpgRegularna porcja ruchu powinna być dla nas czynnością normalną. Tymczasem często boimy się zmian, jakie do naszego życia może wnieść trening, wstydzimy się swojego wieku, nadwagi, boimy się, że ktoś na zajęciach zauważy naszą niezręczność czy brak kondycji.

Taka postawa jest oczywiście niewłaściwa. Sport bowiem powinien towarzyszyć nam w życiu od najmłodszych lat. Powinniśmy odrzucić wszystkie nasze uprzedzenia, odsunąć kompleksy na dalszy plan i po prostu zacząć ćwiczyć. Efekty pozytywnie nas zaskoczą i zobaczymy jak dzięki ruchowi zmieni się nasze życie.

Niezależnie od rodzaju ćwiczeń, które chcemy spróbować, ważne jest, aby przestać o tym myśleć, tylko zacząć ćwiczyć. Może to być bieganie, pływanie, jazda na rowerze czy niestandardowe ćwiczenia jak taniec czy nawet joga. Ważne, żeby zapewnić sobie regularną dawkę ruchu. Bardzo poprawi to naszą odporność i kondycję, nasza sylwetka będzie się lepiej prezentowała, a wpływ endorfin sprawi, że uśmiech nie będzie schodził z naszej twarzy.

Podobne wpisy związane ze sportem i rekreacją:

about author

admin

related articles

1 Comment

  • Turystyka i rekreacja online oraz Sport i rekreacja online!

    wtorek, Sierpień 9th, 2016 at 22:53

    Ta witryna jest godna polecenia;)

Ankieta:

Czy odwiedzisz naszą witrynę internetową ponownie?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Kontakt do nas:

Emailadam3[malpa]wp.pl
Tel(021) 351 46 86
MiastoBydgoszcz

Komentarze:

Najnowsze wpisy