rp_zawody26.jpg

Co ćwiczymy, jeżdżąc na rowerze?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

rp_zawody26.jpgJeśli stawiamy na jakieś regularne treningi, na pewno zastanawiamy się, nad czym dzięki nim pracujemy. Gdy więc najczęściej stawiamy na jazdę na rowerze, dowiedzmy się, co ćwiczymy, korzystając z dwukołowego pojazdu.

Jazda na rowerze na pewno jest treningiem aerobowym. Jeśli zwykle stawiamy na dość szybką jazdą, na pewno sami zauważamy, jak gwałtownie podnosi się nasze tętno. Zaczynamy się męczyć, więc spalamy zbędne kalorie oraz tłuszcz. Taką jazdę zaleca się więc osobom, które chcą popracować nad swoją sylwetką i spalić nadprogramowe kilogramy. Dodatkowo, jeśli będziemy regularnie korzystać ze swojego roweru, na pewno wzmocnimy swoje mięśnie nóg. To one będą musiały wykonywać bardzo ciężką pracę podczas jazdy. Tym bardziej, jeśli zaczniemy poruszać się po nierównościach lub wzgórzach.

Każdy sport zapewnia nam zupełnie inne korzyści. Zdecydujmy się więc na jazdę na rowerze, jeśli chcemy zrzucić zbędne kilogramy lub wzmocnić swoje mięśnie nóg. Ten sport zapewni nam szybko zauważalne efekty.

Podobne wpisy związane ze sportem i rekreacją:

about author

admin

related articles

1 Comment

  • Sympatyczny_Pawełek

    wtorek, Sierpień 9th, 2016 at 22:53

    Sympatyczny wpis i cała strona!

Ankieta:

Czy odwiedzisz naszą witrynę internetową ponownie?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Kontakt do nas:

Emailadam3[malpa]wp.pl
Tel(021) 351 46 86
MiastoBydgoszcz

Komentarze:

Najnowsze wpisy